Apkārtne

Aktīvākai atpūtai viesu rīcībā ir novuss, galda spēles, batuts, basketbola grozs un futbola laukums. Ērtā terase piedāvā lieliskas sauļošanās iespējas, nelielu viesību organizēšanu un brīnišķīgu skatu uz Pūjalgu pilskalnu un dīķi. Pie terases jūsu ērtībām pieejams grils. Viesiem bez maksas ir pieejami vairāki velosipēdi, Apkārtnē ir izveidoti vairāki velomaršruti, tā piemēram, Ēdole ir iekļauta suitu velomaršrutā. Makšķerēšanas entuziastiem par papildus samaksu ir iespējama makšķerēšana Pūjalgu dīķos un protams brīvdienu mājas saimnieki ieteiks labākās copes vietas apkārtējos Kuldīgas novada ezeros.
Ēdoles pils un ciemata centrs ir sasniedzami pat nesteidzīga gājiena attālumā - 2 km no naktsmītnes, 1,5 km attālumā ir benzīna uzpildes stacija un tuvākais pārtikas veikals. Tuvākais ezers – Pinku ezers ir 5 km attālumā. Līdz Suitu zemes centram Alsungai ir 12 km.
Alsungā ir pieejamas vairākas kafejnīcas, pārtikas veikali, muzejs, viduslaiku pils un arī tuvākais bankomāts.
Tikai 17 km attālumā atrodas Kurzemes pērle, ko dēvē par "Ziemeļvalstu Venēciju", un ne velti, jo tā ir iekļauta UNESCO nacionālajā sarakstā tās plūstošo ūdeņu un vēsturiskās arhitektūras pārpilnības dēļ. Informāciju par Kuldīgu, tās tūrisma apskates vietām, ēdināšanas iestādēm un aktuāliem notikumiem, kas notiek pilsētā, Jūs varat atrast mājas lapā www.kuldiga.lv, kā arī apmeklēt Tūrisma informācijas centru Baznīcas ielā 5, kur saņemsiet plašu informāciju par pilsētu un visu Kuldīgas novadu.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Rezervēt

Kontakti

Adrese

Latvija, Kurzeme, Kuldīgas novads, Ēdoles pagasts "Pūjalgi", LV-3310

Koordinātas:

57.035026 N, 21.721129 E

Kontakti

Amela: +371 29240934

Miks: +371 29516148

E-pasta adrese

Amela: amela2@inbox.lv

Sociālie tīkli